Witamy Guest (Zaloguj) Zarejestruj się Przypomnij hasło Torrenty Kontakt Napisy PL


Torrent Kategorie
 » Wszystkie torrenty
Filmy :
 » DivX - XviD27422  
 » RMVB5169  
 » VCD - SVCD64  
 » DVD-R1929  
 » HDTV-HD-DVD669  
 » x 2642047  
 » 3D38  
 » 4K10  
 » Seriale6465  
Gry :
 » Gry PC5525  
 » Gry Konsole1347  
 » Poradniki i inne2  
Muzyka :
 » Albumy30157  
 » Teledyski/Koncerty3473  
Dokumenty :
 » E-Booki4651  
 » Audiobooki390  
 » Komiksy613  
 » Czasopisma16  
Programy :
 » Windows5197  
 » Linux + Macintosh280  
Inne :
 » Dla Dzieci2947  
 » Sport552  
 » GSM - PDA850  
 » Manga - Anime2343  
 » Pozostałe - Różne1216  
Erotyka :
 » Filmy18879  
 » Zdjęcia2  
 » Czasopisma erotyczne13  
 » Gry erotyczne0  

Detale Torrenta
Nazwa plikuSoft Organizer Pro 7 15 [x32/x64][PL] [Crack]
Torrent:Soft Organizer Pro 7 15 [x32/x64][PL] [Crack].torrent
Info Hash:366726aa88fb4c2a69596613e3b460db4d654c3e
Opis:

&quotSoft Organizer (dawniej Full Uninstall) to program pozwalający przede wszystkim na kompletną deinstalację programów z naszego systemu. Służy on także do instalowania aplikacji z uwzględnieniem śledzenia zmian wprowadzanych przez nie do rejestru, plików Windows lub pozostałych folderów na dysku. Niestety, deinstalator wbudowany w system często nie radzi sobie z pozostałościami po różnych programach dlatego powstają tego typu aplikacje aby temu zapobiec.

Gdy zdecydujemy się usunąć daną aplikację przy pomocy Soft Organizer, skutecznie oczyści on pozostałe po niej foldery, pliki i wpisy rejestru, czy inne ślady. Narzędzie sprawuje nadzór nad modyfikacjami systemu wprowadzanymi przez różne programy, dzięki temu łatwiej jest później odinstalować wybrane pozycje. Aby mogło ono monitorować instalację, trzeba uruchomić ją w czasie działania specjalnego kreatora, śledzącego zmiany w systemie. Kreator dostępny jest pod opcją &quotInstall an apllication&quot.

Obserwacja zachodzących podczas instalacji zmian przebiega w czasie rzeczywistym, w przeciwieństwie do rozwiązań konkurencyjnych. Przyśpiesza to znacznie działanie aplikacji, gdyż nie musi ona wykonywać trwającego dłuższy czas zapisywania stanu systemu (przed instalacją i po niej), jak robi wiele innych tego typu programów.

Deinstalacja za pomocą Soft Organizer jest bardzo łatwą procedurą, właściwie podobną do normalnego usuwania programu w Panelu Sterowania. Jednak po zwykłym odinstalowaniu danej aplikacji, narzędzie proponuje nam pozbycie się dodatkowych śladów, jakie wykryło w systemie.

W ustawieniach możemy dodawać również inne od domyślnych klucze rejestru, foldery i pliki systemowe oraz pozostałe lokacje, nad którymi ma czuwać Soft Organizer. Da się także wyłączać monitorowanie dla wybranych danych. Możliwe jest zdefiniowanie wzorów, dzięki którym określone pliki mają zostać potraktowane jako instalator i wobec tego mogą być śledzone lub ignorowane.

Soft Organizer posiada funkcję przeglądania śladów - w rejestrze jak i w plikach. Dodatkowo mamy także opcję wyszukiwania nowych wersji dla wszystkich zainstalowanych programów. Oczywiście można zainstalować aktualizacje przy pomocy narzędzia (w niektórych wypadkach jest to nieosiągalne).

Interfejs użytkownika jest bardzo przyjazny, najważniejsze opcje są łatwo dostępne i zrozumiałe. Od strony graficznej programowi właściwie nie można nic zarzucić, ma on dość użytkowy, ale nowoczesny styl. Jeżeli chodzi o obsługę, nie przysporzy ona nikomu większych trudności. Warto jednak dodać - instalację wybranego programu możemy uruchomić bezpośrednio poprzez kreator (także tzw. silent mode) lub po prostu otworzyć położony gdziekolwiek plik wykonywalny. To ostatnie musi jednak nastąpić już po przygotowaniu śledzenia zmian przez włączony kreator. Oprócz tego, zainstalowany w ten sposób program należy otworzyć i zamknąć, dopiero wówczas Soft Organizer w pełni prześledzi wszystkie zmiany. Istnieje możliwość obsługi aplikacji z obszaru powiadomień.

Soft Organizer przyda się właściwie każdemu użytkownikowi dbającemu choć trochę o niezaśmiecanie systemu i innych lokacji. Ślady po różnych aplikacjach wpływają również na sprawność działania systemu Windows oraz innego oprogramowania, więc warto zadbać o solidną deinstalację zbędnych pozostałości.&quot

homepage: http://www.chemtable.com/soft-organizer.htm

Screen: http://pics.tinypic.pl/i/00964/da79ny3qi8eg.png
Kategoria:Windows
Ocena: N/A
Rozmiar:12.85 MiB
Dodane:13/06/2018 11:03:39
Uploader:Ishimura
Statystyki:Seedów: 0   Leecherów: 0
Ostatnie Uaktualnienie31/07/2018 19:56:54


Brak komentarzy...


Wstecz
Uwaga!!!
Zaden z plikow znajdujacych sie w serwisie nie znajduje sie na serwerze. Torrenty sa wlasnoscia użytkownikow. Administrator serwisu ani wlasciciel serwera nie moze wiec poniesc konsekwencji za to co uzytkownicy wstawiaja, lub za to co czynia na stronie. Nie mozesz takze uzywac tego serwisu do rozpowszechniania lub sciagania materialow do ktorych nie masz odpowiednich praw lub licencji. Uzytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad. Ta strona nie zajmuje sie rozpowszechnianiem plikow chronionych prawem autorskim.

[ Execution time: 0.0172 sec. ] - [Memory usage: 1.93 MiB] - [ GZIP: disabled ]